H

Hakkımızda

Hakkımızda

TANITIM VİDEOSU

Likya Road Resort Hotel de misafirlerin katılabilecekleri ücretsiz aktiviteler içerisinde, Eğlence Programları, Çocuk Kulübü, Wifi, Güvenlik Kasası, Klima, Şezlong, Güneş Şemsiyeleri, Voleybol vb. gibi hizmetlerimizden yararlanabilmektedirler. Ayrıca otelimizde Ücretli olarak da yararlanabileceğiniz aktiviteler içerisinde Tekne Turları, Gezi Turları, Telefon ve Fax hizmeti, Araç Kiralama, Motorlu Su Sporları gibi aktivitelerden yararlanabilmektedirler. Ayrıca Otelimiz dışında Seydikemer ve Fethiye bölgesini gezebileceğiniz çok sayıda tarihi ve doğal güzelliklere sahip mekânlar yer almaktadır.

HAKKIMIZDA

Her şey dahil konseptinde hizmet veren Likya Road Resort Hotel, Seydikemer/Muğla’da sıcak aile ortamında tatil arayanların sıklıkla tercih ettiği oteller arasındadır. Özellikle bulunduğu konum itibariyle doğa ve orman içerisinde bol oksijen dolu bir ortama sahiptir. Aile sıcaklığındaki tatilin vazgeçilmez otelleri arasında yer alan Likya Road Resort Hotel, alkolsüz olarak hizmet vermektedir. Bay ve Bayanlar için ayrı ayrı bölümleri olan ve en çok yeşil alana sahip oteller içerisinde ilk sırada yer almaktadır.

NEDEN HOTELİMİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Misafirlerimize sunduğumuz imkânlar içerisinde, yiyecek – içecek servislerinde helal gıda anlayışına sahip olan Likya Road Resort Otel, dikkat çeken mimarisi ile toplamda otel ana binada 78 villalarda 4 odaya sahiptir. Birbirinden farklı dekor edilmiş odaları ile misafirlerini ağırlayacaktır. Otelimizde 220 m² erkekler havuzu, 140 m² bayanlar havuzu ve çocuk aqua parkı bulunmaktadır. Misafirlerimizin yiyeceklerini alabilecekleri restoranı, a la carte restoranı, havuz başlarında yer alan büfeleri ile misafirlerimizin huzur içinde ve rahat bir şekilde tatil geçirmeleri için tüm hizmetlerini en iyi şekilde sunacaktır.